Sylwia Zawada

Coaching Online | Sylwia Zawada

| Coach Spełnienia Zawodowego
coaching online

Dlaczego coaching właśnie ze mną?

Jestem coachem z powołaniaLubię to, co robię i ma to dla mnie głęboki sens.

Zanim znalazłam swój sposób na życie kilka razy zaczynałam od początku – w Warszawie, Dublinie, Katowicach, znów w Warszawie, na etacie, własnej działalności, na bezrobociu i na wolontariacie w Indiach. Online i offline. Mam na swoim koncie wiele sukcesów. I wiele porażek. Jedne i drugie mnie wzmacniają.

Nauczyłam się, że nie ma sensu złościć się na to, na co nie ma się wpływu – to trzeba zaakceptować i iść dalej. A tam gdzie wpływ jest – trzeba działać z całą mocą.

Zachowuję radość życia przy dużej wytrzymałości na przeciwności losu. Wiem, co w moim życiu jest ważne. Promieniuję tą energią. Zarażam nią.

Kwalifikacje

Posiadam międzynarodową certyfikację – Associate Certified Coach (ICF ACC). Ukończyłam 2 Programy szkoleniowe: CoachWise Essentials™ oraz CoachWise Equipped™. Oba programy są akredytowane przez ICF.

Do tej pory przeprowadziłam ponad 400 godzin coachingu indywidualnego z osobami z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych. Większość to coaching online.

Moje doświadczenia i pasje:

  • ponad 12 lat doświadczenia w biznesie, w branży HR i nowych mediach
  • doświadczenie jako project manager i prowadząca międzynarodowe konferencje dla HR
  • budowałam sieć ekspertów międzynarodowych i organizowałam w Polsce warsztaty z ich udziałem, np. Bruno Rouffaer (przywództwo 2020), Christie Ward (wystąpienia publiczne)
  • częsta komentatorka w mediach – Dzień Dobry TVN, porady w Radiu Trójka, publikacje i wypowiedzi w magazynach lifestylowych
  • zainspirowana ideą bycia szczęśliwym i spełnionym w miejscu pracy, fanka Kena Robinsona, Chipa Conley’a, Tony’ego Hsieha, Brene Brown, Rity Pierson, Nicka Vujicic, Bena Zandera
  • prywatnie prowadzę portal www.zwierzolubni.pl i bloga zuza-the-russian-blue-cat.blogspot.com. Staram się prowadzić zdrowy styl życia i piszę bloga: bez-chemii.blogspot.com

Kontakt


Napisz do mnie, odpowiem na Twoją wiadomość w ciągu 48h