„Szkoła odpowiedzialności za własne wybory”

“W coachingu upatrywałam pomocy w uporaniu się z mocno zakorzenionymi, a szkodliwymi nawykowymi działaniami. Przy solidnym wsparciu Sylwii przeszłam w procesie przez ekscytację, smutek, żal, kryzys, wreszcie zadowolenie, radość i poczucie, że chcę teraz podnosić sobie poprzeczkę sukcesywnie i osiągać coraz więcej. Pojawiła się też reakcja łańcuchowa, wzięłam się za pracę nad sobą: angielski, muzyka, rozwój osobisty, zmiana pracy, i było o niebo lżej, niż się spodziewałam. Coaching to była również dla mnie szkoła brania odpowiedzialności za swoje wybory, dbania o równowagę w życiu, a przede wszystkim realne określenie swoich możliwości, które w praktyce okazały się większe, niż się spodziewałam! To co wyniosłam z coachingu na pewno będzie procentować jeszcze bardzo długo. ”

– Lidia, Londyn

„Pani Sylwia Zawada jest wyjątkowym coachem. Kiedy pierwszy raz ją poznałem, pomyślałem, że to bardzo miła osoba, ale czy będzie w stanie mi pomóc? Okazało się, że za czarującym uśmiechem i bystrym spojrzeniem kryją się niezwykłe umiejętności katalityczne, dzięki którym nagle sprawy zawikłane stają się prostymi, a niemożliwe stają się wykonalne. Wysokie kompetencje zawodowe i etyczne, profesjonalne prowadzenie sesji, w tym drążące pytania i uwagi trafiające w sedno niech dopełnią całości obrazu. Życzyłbym każdemu poszukującemu własnej drogi zawodowej czy życiowej, aby miał szczęście spotkać takiego właśnie coacha.”

– Piotr Konopczyński. Koordynator Zespołu Programistów, Warszawa

„Wreszcie wiem, czego chcę od życia”

„Na pierwsze spotkanie z Sylwią przyszłam strasznie zagubiona – z poczuciem, że stając przed kolejnymi decyzjami, coraz bardziej nie wiem, czego chcę od życia. A z ostatniego spotkania wyszłam pewna siebie – znając swoje potrzeby i wartości. Dzięki coachingowi bardzo szybko odkryłam swoje talenty i wyjątkowości; wreszcie wiem, czego chcę od życia i w czym chcę się realizować.”

– Katarzyna, Warszawa

„Znalazłam wymarzoną pracę w 2 miesiące”

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Sylwią. Moim podstawowym założeniem udziału w coachingu było uzyskanie pomocy i wsparcia w trudnym, jak mi się wówczas wydawało, procesie szukania nowej pracy po wypowiedzeniu umowy przez ówczesnego pracodawcę. Borykałam się z różnymi lękami, wewnętrznymi blokadami, niepokojami, które skutecznie uniemożliwiały mi rozpoczęcie działania ukierunkowanego na poszukiwania nowego, satysfakcjonującego zajęcia. Jak się okazało, moje lęki były dalece nieuzasadnione i już po pierwszym spotkaniu zniknęły, jak ręką odjął. Praca z przekonaniami pozwoliła mi całkowicie zmienić nastawienie i odnaleźć w sobie wystarczająco dużo energii, aby w ciągu niecałych dwóch miesięcy znaleźć wymarzoną pracę. Ogromne znaczenie miało osobiste zaangażowanie Sylwii oraz jej nieograniczone pokłady pozytywnej energii i optymizmu. Z tak szczerym uśmiechem dawno się nie spotkałam :) Każde spotkanie z Sylwią było bardzo inspirujące i motywujące. Życzę sobie częściej spotykać takich ludzi na swojej drodze. Wszystkim, którzy stoją przed jakimś wyzwaniem w swoim życiu, serdecznie polecam współpracę z Sylwią. Z pewnością praca z Nią pomoże Wam zrealizować Wasze plany (marzenia!) i uzyskać satysfakcjonujące efekty. Praca z Sylwią + jasno określone cele + głęboka wiara w ich spełnienie – oto moja recepta na sukces! :)”

– Patrycja, Warszawa

„Na pracę z coachem zdecydowałam się gdyż brakowało mi motywacji i strategii w procesie odchudzania. Dzięki naszym spotkaniom poznałam się bardziej, nauczyłam jak reagować w różnych sytuacjach. Sylwia dała mi „narzędzia” którymi posługuję się, by stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Stworzyłyśmy plan dla mnie, oparty na moich potrzebach i dopasowany do mojego stylu życia, tak by walczyć ze starymi nawykami i wprowadzać nowe rozwiązania. Nasze spotkania były zawsze ekscytujące i bardzo pozytywne. Dawały mi ładunek siły, energii i wiedzy który zaowocował pożądanymi efektami! Między sesjami Sylwia wspierała mnie mailowo, co pozwoliło mi skupić się na celu. Teraz sama kontynuuję moją podróż, nieustannie korzystając z nabytej wiedzy, materiałów i mocy która została ze mną po naszej współpracy… Dziękuję Sylwia za wszystko…. najbardziej za wiarę we mnie!”

– Magda, Chicago: Menedżer w międzynarodowej firmie

„Polecam Panią Sylwię. Jest osobą profesjonalną, sympatyczną i kompetentną. Z dużym szacunkiem, zaangażowaniem i elastycznością podchodzi do swojej pracy. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie. Bardzo cenię to, że zawsze umiała zadawać celne pytania, które wybijały mnie ze standardowego toku myślenia, dawały do myślenia i pomagały spojrzeć na różne kwestie z innych perspektyw.”

– Krzysztof, Warszawa: Przedsiębiorca

„Zdecydowanie polecam Panią Sylwię jako coacha i przewodnika w trudnej drodze jaką jest poszukiwanie własnego szczęścia i sensu w życiu.”

– Agata, Warszawa

„Powierzono mi ważny, długoterminowy projekt – byłam pełna wątpliwości. Pani Sylwia pomogła mi dostrzec mój potencjał i możliwości. Po każdym spotkaniu miałam poczucie, że coś nowego odkryłam, nagle widziałam problem z innej perspektywy, a w związku z tym miałam nowe siły i możliwości. Dla mnie bardzo istotne jest poczucie, że to ja w przyjaznej asyście Pani Sylwii dochodzę do konstruktywnych wniosków, czyli tak naprawdę sama odkrywam siebie i swój potencjał. Projekt realizuje się, nabrał realnego kształtu i wiem, że drogowskazy Pani Sylwii, które wcieliłam w życie nadały mu mocy i charakteru. Dziękuję!”

– Ewa Krawczuk: Zarządzanie projektem

„na zakręcie”

„Sylwię poznałam kilka lat wcześniej, zanim jeszcze zajęła się coachingiem i już wtedy myślałam o niej jako o bardzo optymistycznej, radosnej i pełnej dobrej energii osobie. Jakiś czas później, kiedy znalazłam się w trudnym momencie życia, Sylwia była już coachem – zdecydowałam się na coaching. Już po pierwszej sesji moja przyszłość wydała mi się bardziej przejrzysta. Bardzo cenię umiejętność słuchania Sylwii i porządkowania moich stłoczonych myśli. Ważne były również “małe zadania domowe”, dzięki którym mogłam zobaczyć zmiany mojej sytuacji niemal z sesji na sesję. Bardzo dziękuję za wiarę i pewność siebie, jaką dał mi coaching z Sylwią i bardzo polecam każdemu, kto potrzebuje poukładać swoje życie.”

– Ela, Dublin

„z chaosu możliwości do określenia celów i ich realizacja”

„Sylwia pomogła mi określić moje cele i mocne strony. Dzięki spotkaniom poczułam świeżość w swoim życiu. Sylwia zaraziła mnie pozytywnym myśleniem i pewnego dystansem, który pozwala mi widzieć życie z większą lekkością. Sylwia dała mi też kopa do zmagania się z demonami, które z dnia na dzień okazują się tylko małymi szczekaczami – nie trzeba się ich bać, ewentualnie bawić się z nimi :) Polecam wszystkim osobom, które zatraciły swoją drogę do wymarzonego celu.”

– Agata Szwech, Warszawa